SIA ELVET - profesionāla aprūpe

Mūsu vēsture

 • 2001. gadāDibināta veterinārā ambulance

  Uzņēmums savu darbību kā veterinārā ambulance uzsāka 2001.gadā Dobelē, Uzvaras ielā 7b. No pirmās savas darbības dienas piedāvājam saviem klientiem plašu veterināro pakalpojumu klāstu gan lauksaimniecības dzīvniekiem, gan istabas mīļdzīvniekiem: konsultācijas, slimību diagnostiku, terapiju, ķirurģiskās operācijas, vakcinācijas u.tml..
 • 2005.gadā Zooveikals

  2005. gadā tika atvērta uzņēmuma 2.struktūrvienība - zooveikals, kurā mūsu klienti, iespējams, par zemākajām cenām Dobelē var iegādāties saviem mīluļiem nepieciešamo barību, kārumus, vitamīnus, kopšanas līdzekļus, būrīšus, transportēšanas kastes, kā arī rotaļlietas. Mūsu veikala pastāvīgajā sortimentā ir vairāk kā 1500 dažādu nosaukumu preces.
 • 2016. gadsJaunā adresē

  No 2016.gada 1. novembra esam jaunā adresē : Skolas ielā 26A, Dobelē. Turpinām piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes veterināros pakalpojumus un zoopreces. Mūsu daudzus gadus ilgā pieredze un apjomīgās investīcijas tehnoloģiskajā attīstībā noteikti būs Jūsu un Jūsu mīluļu ieguvums. Laipni lūdzam!
 • 2018.gadāJauna stacionāra telpa.

  2018.gadā paplašinām diagnostisko pakalpojumu klāstu ar ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem un digitālo rentgenogrāfiju. Iekārtojam jaunu stacionāra telpu.